Biz Kimiz

Çayeli Yazılım; teknolojinin hızla geliştiğini göz önünde bulundurarak tüm olanaklar ile her sektör ve ölçekten şirketlere, yenilikçi yaklaşımlar ve son teknolojilerle yazılım çözümleri sunmak için hizmete başlamıştır. Rize’de faaliyetlerini sürdürmekte olan Çayeli Yazılım, ürettiği çözümler, yüksek hızda yazılımlar ve müşteri memnuniyetiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Çayeli Yazılım Amacı

Çayeli Yazılım, fayda değer ilişkisi içerisinde, ticari ahlakı benimseyip kazandırarak kazanmayı hedefleyen, eskilerden gelen "müşteri velinimettir" ilkesini benimseyen bir yazılım şirketidir.
Ürünlerimizin ARGE ve üretim süreçleri titizlikle planlanmaktadır. İhtiyaç duyulan yazılım geliştirme teknolojileri sürekli güncellenmekte, bu sayede müşterilerimiz dünya standartlarında yazılım araçları ve görsel açıdan zengin formlarla çalışmaktadır.
Gelişen teknoloji karşısında kuruluşlara en etkili ve hızlı kurumsal veya özel yazılım hizmetleri sağlamayı birincil hedefimiz olarak belirlemekteyiz.

Ekibimiz

Alanlarında deneyimli, büyük ölçekli projelerde başarı ile uygulama geliştirmiş, değişime ve gelişime açık, teknolojiyi ve trendleri yakından takip eden, güçlü, genç ve dinamik bir kadroya sahibiz.

Kalite Anlayışımız

Çayeli Yazılım; çalışma prensibi gereği her zaman özgün tasarım ve yazılım kullanmaktadır. Bu anlayış çerçevesinde müşterilerimizlerle asla telif hakkıyla ilgili bir sorun yaşamamıştır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri daha kaliteli hale getirebilmek için Ar-Ge faaliyetlerimize büyük önem veriyoruz.